Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: geo_redirect. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

Ul Pszczelinka - wersja podstawa

Ul zbudowany jest z PLASTRA HODOWLANEGO, składającego się z czterdziestu czterech modułów ułożonych jeden na drugim, przypominających swoim kształtem plaster miodu. Tak ułożone elementy tworzą 990 kanałów gniazdowych.

Ponadto w skład ula wchodzi skrzynka wykonana z płyty o strukturze komórkowej wykonanej z poliwęglanu. Materiał dzięki swojej strukturze chroni PLASTER HODOWLANY przed nadmierną temperaturą, jest odporny na warunki klimatyczne – wilgoć, promieniowanie UV itp.

Uzupełnieniem ula jest pudełko wylęgowe wykonane z tektury. Wyżej wymienione pudełko służy do przechowywania kokonów murarki, wydobywanych z PLASTRA HODOWLANEGO w okresie jesienno-zimowym. Kokony murarki przechowywane w pudełku z tektury mają idealne warunki, by w świetnym stanie doczekać wiosny. Po zerwaniu zabezpieczenia wykluwające się pszczoły mogą swobodnie wyjść z pudełka.