Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: geo_redirect. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

Ul Pszczelinka w wersji mini – siedliska dla owadów

Ul zbudowany jest z PLASTRA HODOWLANEGO składającego się z szesnastu modułów ułożonych jeden na drugim przypominającym swoim kształtem plaster miodu. Tak ułożone elementy tworzą 360 kanałów gniazdowych.

Ponadto w skład ula wchodzi skrzynka wykonana z płyty o strukturze komórkowej wykonanej z poliwęglanu. Materiał dzięki swojej strukturze chroni PLASTER HODOWLANY przed nadmierną temperaturą, jest odporny na warunki klimatyczne - wilgoć, promieniowanie UV itp. Nowy model ula pozwala na zamknięcie go - posiada otwory wlotowe przez które nie dostanie się do środka żaden gryzoń a pszczoły będą miały schronienie przed ptactwem oraz kapryśną wiosenną pogodą.

Uzupełnieniem Ula jest Pudełko wylęgowe w wersji MINI wykonane z tektury. W/w pudełko służy do przechowywania kokonów wydobywanych z PLASTRA HODOWLANEGO w okresie jesienno-zimowym. Kokony przechowywane w pudełku z tektury mają idealne warunki by w świetnym stanie doczekać wiosny. Po zerwaniu zabezpieczenia wykluwające się pszczoły mogą swobodnie wyjść z pudełka.

Ul wersja MINI jest świetnym produktem dla każdego kto chce rozpocząć swoją przygodę z hodowlą pszczół murarki ogrodowej i wstawić swój pierwszy ul w ogrodzie. Jest to też rozwiązanie dla użytkowników profesjonalnych pozwalające na równomierne rozstawienie uli na plantacji dzięki czemu pszczoły w bardziej wydajny sposób zapylają sady. Nasz ul można postawić na podłożu dzięki stopką jakie posiada bez negatywnego wpływu na rozwijające się w ulu nowe pokolenie. Jest możliwość podwieszenia go na słupku opaską zaciskową.