Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: geo_redirect. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /includes/bootstrap.inc).

Dlaczego ULE PSZCZELINKA ?

 Sztuczne siedliska dla owadów

Oferowane przez firmę Kapka Sp. z o.o. sztuczne siedliska dla owadów wyróżniają się na tle konkurencji, co potwierdza liczne grono zadowolonych i wciąż zakupujących nasze produkty Klientów. Konstrukcję uli z serii Pszczelinka cechuje prostota, dzięki której pszczoły samotnice i miododajne mają łatwość ich zasiedlania. Ponadto w naszej ofercie znajdują się różne modele uli, dlatego każdy znajdzie taki, którego rozmiar najlepiej odpowiada jego hodowli pszczół. Nieodłącznym elementem ula jest plaster hodowlany, w którym pszczoły zakładają swoje gniazda. Plaster hodowlany firmy Pszczelinka odznacza się nowoczesnością, jest odporny na zmienne warunki klimatyczne oraz promieniowanie UV. Takie rozwiązania znacząco zmniejszają koszt hodowli pszczół oraz przyczyniają się do zwiększenia ich wydajności. Inwestując w nasze artykuły w niemałym stopniu zmniejszasz wkład swojej pracy w hodowlę pszczół, ponieważ nie musisz co roku przygotowywać rurek trzciny. Dodatkowo nasze produkty cechują się estetyką i solidnością wykonania, a także atrakcyjną ceną.

Zalety:

  • Łatwość zasiedlania przez pszczoły samotnice
  • Jednorazowy wydatek
  • Przyspieszenie wydobywania kokonów ok. 10 - krotnie (w 1 godzinę można wydobyć z trzciny od 500 do 1000 kokonów z Plastra hodowlanego od 5 000 do 10 000 kokonów)
  • Brak konieczności przygotowywania rurek trzciny co roku lub kupowania w cenie ok. 0,08 zł / szt.
  • Plaster hodowlany dla pszczół samotnic - nowatorskie rozwiązanie zgłoszone w Urzędzie Patentowym
  • Elementy składowe Plastra hodowlanego w różnych kolorach - ułatwienie odnajdywania otworów przez pszczoły - zwiększenie wydajności owadów zapylających.
  • Estetyczny wygląd
  • Wieloletnie użytkowanie - materiał bardzo trwały i odporny na warunki klimatyczne